www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 916095
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most egy nemzetközi multinacionális céghez keresünk villamosmérnök gyakornokot.

Feladatok:

  • gépdokumentációk
  • műszaki leírások készítése
  • alkalmanként gyártási és szervíz csapat támogatása hibaelhárításban
  • erős és gyengeáramú tervezésben való részvétel
  • project adminisztráció
  • ajánlat kérések beszállítóktól, alvállalkozóktól, anyagrendelésekben való részvétel
  • projektek tervezésének és ütemezésének támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú villamosmérnöki, vagy villamos üzemmérnöki tanulmányok aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Erős angol középfokú nyelvtudás

Munka idő: Hétfő-Péntek között 20-25 óra

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik tudják vállalni a heti 20-25 órát hosszú távon.

Amit kínálunk

  • bruttó 750 Ft/ óra diákbér
  • Muntinacionális vállalati környezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest