www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 900028
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres villamosmérnök gyakornokot!

Feladatok:

  • Support the Requisition Engineer in the execution of new unit packages for the Gasturbine business – Bill of Material creation,  customer documents, manufacturing drawings
  • Modify existing standard CADD drawings to reflect customer-specific project requirements based on requisition input
  • Serve as primary interface for engineering on technical issues with manufacturing and sourcing
  • Coordinate changes to project requirements with Sales, Project Management, Sourcing, and Production teams
  • Act as conduit between factory floor and engineering design team for any design change requirements
  • Assure proper documentation of technical data generated for the assigned projects and/or tasks consistent with engineering policies and procedures
  • Immediately report the incidents and near misses to the direct reports and EHS dept.
  • Immediately shut down the operation when realized life or serious injury risk present.

Elvárások:

  • At least to be close to finish BsC in Electrical Engineering
  • Active student enrollment
  • Demonstrated interpersonal and leadership skills
  • English knowledge (conversational level)
  • Strong technical aptitude, applicable engineering tools
  • Min 4x 8hr /week availability

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Diákbér: bruttó 800 Ft/óra
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!