www.cvonline.hu

Villamosmérnök-gyakornok

  • A hirdetés 795 napja lejárt

 A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A vállalatcsoport általános és vállalat főbb szakmai területeinek megismerése
  • Társ szervezeti egységek megismerése (TEB egyes területein, pályafenntartás és létesítmény) területein eltöltött helyszíni látogatások, gyakorlatok.
  • A szervezeti tanulás megalapozása, ismerkedés a munkahelyi környezettel, munkakörökkel.
  • A távközlési működtető folyamatok megismerése: felügyeleti, üzemeltetési, karbantartási, fejlesztési tevékenységek ismerete, alkalmazott rendszerek megismerése.
  • Leendő munkaköri feladatok elsajátítás a gyakorlatban, közreműködés a különböző távközlési menedzsment rendszerek (TTR (Távközlés Támogató Rendszer), hálózatmenedzsment rendszerek, nyilvántartó rendszerek) felügyeletében, üzemeltetésében, fejlesztésében.
  • Felkészülés felsőfokú szakirányú szakmérnöki vizsgára, valamint forgalmi vizsgára.

Követelmények:

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség (közlekedésmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök-informatikus)
  •  szakmai gyakorlat: 0-1 év
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • orvosi alkalmasság

A pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • elektronikus áramkörök vagy távközlési hálózatok üzemeltetésére vonatkozó szakirányú végzettség
  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka
  • egyéb vasúti képzettség

Amit nyújtunk:

  • a vasút szakmai területeinek sokszínűségét, a nagyvállalati működés megismerését
  • készségfejlesztő tréningeket, rendszeres konzultációt
  • az adott szakterület szakértőinek, vezetőinek támogatását, akik segítik és figyelemmel kísérik az egyéni szakmai betanulást
  • határozatlan idejű, 8 órás munkaviszonyt
  • versenyképes pályakezdő bért
  • választható béren kívüli juttatást
  • utazási kedvezményt

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. január 25.

Jelentkezés módja: önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő