www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 856419
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk villmosmérnök gyakornokot.

Feladatok:

Hálózat tervezési és fejlesztési csapat munkájának támogatása:

- adminisztratív feladatok ( számlák koordinálása, végpontok rögzítése rendszerekben, adatok lekérése és elemzése, riportok készítése )

Hálózat tervezésében, nagyobb projektekben való részvétel:

- adatok elemzése, melyekből következtetéseket kell levonni és javaslatokat kell tenni a továbblépésre, illetve a technikai problémák kiküszöbölésére

- prezentációk készítése a menedzsment részére

Elvárások:

  • Folyamatban lévő villamosmérnök tanulmányok
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erős MS Office ismeret ( xls, ppt )
  • A pozíció minimum fél évre történő vállalása heti 25- 30 munkaórában

Előnyt jelent:

  • CCNA ismeretek
  • IP-s, hálózatos területen folytatott tanulmányok
  • Átviteltechnikai rendszerekben szerzett jártasság
  • Adatbáziskezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Bruttó bér 700 Ft/óra  + béren kívüli juttatások

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!