www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

  • A hirdetés 1262 napja lejárt

Cégünkről

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, magyar tulajdonú cég. Csapatunk 50-50%-ban hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító, jegy- és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Cégünk a T-Systems kiemelt partnere. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Feladatok összefoglalása:

  • Dokumentációk készítése (felhasználói, tesztelési, kábelezési)
  • Berendezések összeszerelése
  • Új berendezések tesztelése, dokumentálása, csomagolása
  • Készülékek javítása, tesztelése, dokumentálása, csomagolása
  • Digitális és analóg elemeket is magában foglaló elektronikák tervezése
  • Szoftverfejlesztés beágyazott c/c++ környezetben

Elvárások:

  • Minimum heti 30 óra vállalása
  • Villamosmérnök szakos hallgató (gyengeáramú szakirány, legalább harmadéves)
  • Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton
  • Excel, Word, Visio ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Legalább olvasási szintű angol nyelvtudás (nem feltétel a nyelvvizsga)

Előny:

  • Szakmai gyakorlat gyengeáramú elektronikák tervezése kapcsán
  • NYÁK tervező programok ismerete
  • Windows és Linux rendszerek ismerete

Amit ajánlunk:

  • Fiatal csapat, kreatív munkakör
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás, rugalmas munkaidő
  • Álláslehetőség az államvizsga után

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése a megadott e-mail címre (Jelentkezés gomb).
  • Jelentkezéskor kérjük, tűntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!
Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok