www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1079709

Erősáramú tervezéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Erősáramú tervezés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony erősáramú villamosmérnök szakon
  • Autocad magas szintű ismerete
  • Heti 30 óra vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 1190 Ft./óra bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió