www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1077155

Erősáramú tervezéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Erősáramú tervezés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Villamosmérnök szakon folytatott tanulmányok
  • Autocad magas szintű ismerete és használata
  • Heti 30 óra vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Bruttó 1190 Ft./óra bérezés

Előnyök:
  • Érősáramú villamosmérnök szakon folytatott tanulmányok

  • Amennyiben felkeltette a lehetőség az érdeklődésedet várjunk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió