www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1041780

Feladatok:

  • Selejt- és hibaanalízisben való részvétel
  • Hibaanalízisek nyomon követése, eszközök továbbfejlesztése
  • Mérések eredményeiről statisztikai kimutatások, riportok készítése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnöki karon
  • Kommunikációs szintű angol nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, határozottság, talpraesettség
  • Heti 3-4 nap vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 1000Ft/óra
  • Cafetéria, sportolási lehetőség, utazástámogatás

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: VIN-VIL.

Munkavégzés helye:
  • Bicske

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P 8.00-17.00 között heti 3-4 vállalása Munkavégzés helye: Bicske (utazástámogatás)