www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok tesztmérnökségen

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1080471

Partnerünk prémium minőségű elektronikai szoftvereket fejleszt és gyárt. Az elmúlt évtizedekben hosszú távra megalapozta üzleti sikereit, dinamikus növekedését, a ma mintegy 500 alkalmazottjának energiája és odaadása biztosítja a lendületet a társaság sikereihez.
Feladatok:

  • A tesztberendezések szoftver- és hardver fejlesztésében való részvétel
  • A tesztmérnökök támogatása a tesztmódszerek kiválasztásában, tesztspecifikációk tervezésében és karbantartásában
  • A termelési területen működő tesztberendezések kalibrációjában és karbantartásában való részvétel
  • Különböző tesztberendezések tartozékainak tervezésében és fejlesztésében való közreműködés
  • Munkautasítások előkészítése a mérnökök számára, tesztberendezések és tesztszoftverek dokumentációinak összeállítása
  • Aktív részvétek a termékanalízisek végrehajtásában a termelés részére

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnöki karon
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Minimum fél év vállalása, heti minimum 3 napon
  • Szoftver (Labwindiws, C) és hardver tervezési (analóg és digitális) ismeret, adatbázis tervezési, kezelési ismeret (Microsoft SQL)
  • Megbízhatóság, határozottság, talpraesettség

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Cafeteria, utazás támogatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol