www.cvonline.hu

Villamosmérnök gyakornok oktatói területen

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1025004

Feladatok:

  • Duális képzés támogatása
  • Új tananyagok tesztelése
  • Ismeretek bővítése PLC témakörben
  • Elektronikai mérések mikrovezérlőkkel
  • Mérések előkészítése
  • Oktatáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Juttatások:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatása
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Korszerű környezet

Nyelv:
  • Angol
  • Német

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat. . E-mailed tárgya legyen: RB_VILL_trainee.

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Egyéb információk:
Munkaidő: Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között) Legalább 12 hónapos gyakornoki idő vállalása