www.cvonline.hu

Villamosmérnök / Folyamatmérnök

Procter & Gamble HYGINETT Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.11.26.
Hirdetés azonosító: 987818

Csömörön található, 1991 óta működő női higiéniai termékeket előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

A MUNKAKÖR

Mérnökeink feladata a világklasszisú fogyasztói cikkeink gyártási folyamatának támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése, fejlesztése. Az iparág vezető technológiájának alkalmazásával és a legutolsó vezetési irányelveket használó munkarendszereket alkalmazzuk, amivel biztonságosan termeljük a legversenyképesebb termékeket a fogyasztói igények teljes skálájának kielégítésére. Ahol szükséges egyedi, szabadalmazott technológiákat fejlesztünk ki, vagy egyszerűen újraalkalmazzuk azt, ami már bizonyított, az üzleti követelményeknek megfelelően.

Főbb feladatok:

  • Az üzleti célok eléréséhez szükséges technikai, technológiai lehetőségek, változtatások meghatározása.
  • A javasolt változtatások technikai megvalósíthatóságának és gazdaságosságának elemzése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyár más, termelést támogató részlegeivel.
  • Új gyártósorok üzembe helyezésének technológiai irányítása, segítése.
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése.

AMIT VÁRUNK

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki vagy műszaki menedzser diploma,
  • Friss diploma vagy 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban,
  • Erős vezetői és együttműködési készség,
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikai gondolkodás.

AMIT AJÁNLUNK

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Éves teljesítményértékelés
  • Egyéni szakmai fejlődési program, hazai és külföldi tréningekkel
  • Mentor program és hosszú távú karriertervezés hazai és nemzetközi lehetőségekkel

További információ és jelentkezés online a karrier website-on a "Jelentkezés" gombra kattintva.
Kérjük válassza az „Apply” –t és a “Hungary / Budapest”-t és keresse „Manufacturing – Process Engineer” pozíciót.