www.cvonline.hu

Villamosmérnök / folyamatmérnök

  • A hirdetés 339 napja lejárt

A BOS világszerte ismert nemzetközi vállalatcsoport európai, ázsiai és észak-amerikai székhelyekkel. Járművek belső terébe fejleszt és gyárt rolórendszereket (napfényvédelem, lefedés- és rögzítés technika), amelyeket a legnagyobb autógyártó cégeknek szállít. Évtizedekig tartó fejlesztéssel és folyamatos beruházásokkal vált piacvezetővé. Vevőorientáltság, elkötelezettség, szakértelem és lojalitás jellemzi dolgozóinkat, akiknek sikereinket köszönhetjük.
Csapatunkba új munkatársakat keresünk:

Fő feladatok:

  • Termékekhez tartozó folyamat FMEA-k készítésének koordinálása
  • Standard folyamatokhoz tartozó FMEA-k készítése
  • FMEA-ban résztvevő munkatársak szakmai irányítása
  • Nyitott FMEA-intézkedések nyomonkövetése
  • Vevői  auditokon FMEA-k prezentálása
  • Folyamatmérnöki feladatok ellátása

Elvárások:

  • Megbízható német és angol nyelvtudás
  • Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó képesség
  • Biztos számítógépes felhasználói  ismeretek (SAP előny)

Az ideális jelölt széles körű tudásra, izgalmas mérnöki feladatokra és valódi szakmai  kihívásokra vágyik. Csapatunkban módja lesz önálló, felelősségteljes munkára,  ugyanakkor több oldalról is kap szakmai támogatást és lehetőségeket a fejlődésre.

Jelentkezni lehet:
BOS Magyarország, 9245 Mosonszolnok, Szabadság út. 33.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő