www.cvonline.hu

Villamosmérnök és szerviztechnikus

  • A hirdetés 412 napja lejárt

A Work-Invest Hungary Kft. 2011 óta foglalkozik külföldi munkaközvetítéssel. Cégünk
Németországban, Ausztriában és Svájcban kínál állásokat különböző szakmai területeken.
Álláskeresőinknek segítséget nyújtunk utazási és lakhatási kérdésekben is. Jelentkezőink minden
esetben előre megkapják munkaszerződésüket. Közvetítési szolgáltatásunk a munkavállalók részére
INGYENES!

munkakörbe keresünk angol és német nyelvtudással rendelkező
munkatársakat németországi megbízónk részére.
Munkavállalóinknak igényes szállásokat is biztosítunk a munkahely közelében. Közvetítési
szolgáltatásunk a munkavállalók részére ingyenes!

Feladatok:

  • Új vezérlések telepítése és beüzemelése
  • Gyártósorok villamos berendezéseinek karbantartása és javítása
  • Hibakeresés, szoftvertesztelés
  • Anyagrendelés
  • Dokumentációk kitöltése
  • Nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolattartás angol vagy német nyelven

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy emelt szintű villamos végzettség: villamosmérnök diploma vagy villanyszerelő mestervizsga
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Német nyelvtudás előny
  • Siemens (Step7, WinCC, TIA, Scout), Beckhoff vagy Rockwell vezérlések ismerete
  • Automatizálástechnikában szerzett tapasztalat
  • Elhatározottság a hosszú távú munkavégzésre
  • Utazási hajlandóság egész Európában
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Leinformált németországi munkaadó nemzetközi ügyfélkörrel
  • Németországban bejelentett, teljes munkaidő
  • Hosszú távú munkavégzés folyamatos szakmai továbbképzéssel
  • Korszerűen felszerelt munkahely, modern infrastruktúrával
  • Kiemelkedő bérezés + béren felüli juttatások (lakás- és utazástámogatás)
  • Igényes lakások a németországi székhely közelében
  • Személyes kapcsolattartás magyar-német tanácsadóinkkal

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, angol vagy német nyelvű önéletrajz (Europass)
  • Szakirányú végzettséget igazoló bizonyítvány másolata
  • Szakirányú végzettséget igazoló bizonyítvány német vagy angol nyelvű fordítása

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel az elvárásainknak, örömmel várjuk jelentkezését a
következő e-mail címünkre.