www.cvonline.hu

Villamosmérnök (Épületüzemeltetési területre)

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK

(Épületüzemeltetési területre)

Feladatok:

  • A vállalatnál folyó fejlesztésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó villamosmérnöki tevékenységek tervezése, szervezése és felügyelete,

  • Projektek műszaki előkészítése (beruházási munkák műszaki tartalmának meghatározása), részvétel a terveztetésben,

  • Projektek költség és időütemezésének, valamint kivitelezésének folyamatos ellenőrzése,

  • Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítésében való részvétel, ajánlatok bekérése helyszíni bejárások szervezése, ajánlatok kiértékelésében való részvétel, közreműködés a kivitelezők kiválasztásában,

  • A beruházások műszaki dokumentálása, és a pénzügyi dokumentáláshoz szükséges műszaki segítség nyújtása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség,

  • Tervezési ismeretek és gyakorlat,

  • Művezetői ismeretek és gyakorlat,

  • Alap szintű angol nyelvtudás,

  • Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság,

Előny:

  • Ipari létesítményekkel kapcsolatos ismeretek és gyakorlat,

  • Terepi műszerezési ismeretek és gyakorlat,

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (különösen SAP).

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel,

  • Szakmai továbbképzések,

  • Versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafetéria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol