www.cvonline.hu

Villamosmérnök (Budapest)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység
Budapest
Terület
Járműkarbantartás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • működteti és ellenőrzi a vasúti járművek javítási és szerelési technológiai folyamatait
  • meghatározza az egyedi technológiai, műszaki problémák megoldási módját, biztosítja a megoldás feltételeit, diagnosztikai vizsgálatokat végez és feltárja a hibákat
  • ellenőrzi az integrált irányítási rendszerek minőséggel kapcsolatos előírásainak betartását
  • javaslatot tesz új technológiai utasítás elkészítésére vagy a meglévő technológiai utasítás módosítására
  • közreműködik az új eljárások kidolgozásában

A munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt villamosmérnöki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 300.000 Ft/hó kezdő alapbér
  • béren kívüli juttatás(Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft + Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére

2017.12.22.

Bővebb felvilágosítást ad

Major Krisztina 06-1-511-7519 / 01-75-19
06 30 700 5712

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű