www.cvonline.hu

Villamosmérnök - Budapest (Referenciaszám: KJ-1743)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.11.13.
Hirdetés azonosító: 1081115

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Valamely PLM rendszerben szerzett tapasztalat
  • Mérési és laborgyakorlat

Feladatok:

  • Validációs tevékenységek támogatása
  • EMC (sugárzott vagy vezetett elektromos zavarjelek mérése) elektromos mérések összeállítása, elvégzése
  • EMC mérés nem megfelelőssége esetén elektromos rendszer átalakítása ferrit alkatrészekkel
  • Dokumentációs munkák elvégzése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1743-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)