www.cvonline.hu
Villamosmérnök (beágyazott terület)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1087448
lejárt

Multinacionális Partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a projekthez kapcsolódó fejlesztési feladatok maradéktalan elvégzése
  • fejlesztési feladatok végrehajtása és a rendszer szintű feladatok támogatása
  • saját felelősségi területhez kapcsolódó fejlesztési folyamatok végrehajtása
  • az előzetesen meghatározott fejlesztési ütemterv betartása
  • az előírt elektronikai alkatrészek paramétereinek maradéktalan figyelembevétele
  • kapcsolattartás a külföldi mérnök kollégákkal

Elvárások:

  • villamosmérnöki diploma
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • rendszermérnöki tapasztalat, RF szimulációs ismeretek
  • több éves munkatapasztalat hardware fejlesztés területén
  • felhasználói szintű Ms Office ismeretek
  • jó kommunikációs képesség, csapatmunka
  • szükség esetén külföldi kiküldetés vállalása

Amit nyújtunk:

  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • fiatalos, lendületes csapat
  • multinacionális környezet
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.