www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 1114154
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
PLC PROGRAMOZÓ(AK)

Feladatok:
  • A villamos fejlesztési feladatok szervezése és irányítás,a QCS és DCS rendszerek fejlesztése,
  • Részvétel a műszaki fejlesztések szakmai előkészítésében és végrehajtásának lebonyolításában,
  • A termelési gépek, segéd berendezések, emelőgépek, épületek, villamos-, gőz-, gáz-,víz-, szennyvíz-vezeték rendszer, szállító eszközök javítási és fejlesztési tevékenységeinek tervezése, szervezése, vezetése és felülvizsgálata,
  • Részvétel az automatika karbantartás megszervezésében,
  • A felhasználás tervezése, szerződések előkészítése, módosítása, az anyagtakarékosság felülvizsgálata, kapcsolattartás a terület beszállítóival

Elvárások:
  • PLC programozási ismeretek (SIEMENS S7),
  • Alapvető CAD ismeretek,
  • Egyetemi/ főiskolai villamosmérnöki végzettség (automatizálási szakirány előny),
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Folyamatirányítási rendszer ismeret

Munkavégzés helye: Dunaújváros - a cég költözési vagy lakhatási támogatást biztosít!
Tapasztalt és pályakezdő jelölteket is várunk!

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem jelentkezzen online szakmai önéletrajzával vagy

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér