www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 922133
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Villamosmérnök

Feladatok:

•    A cég lektronikai fejlesztéseinek támogatása
•    Részvétel hazai és nemzetközi fejlesztési projektekben, műszaki követelmények összeállítása
•    Beágyazott rendszerfejlesztések támogatása, kapcsolattartás a fejlesztési partnerekkel
•    Szenzor-applikációs fejlesztések szakmai támogatása, kapcsolattartás a beszállítókkal
•    Közreműködés a termékvalidációs folyamatokban
•    Vevői terméktámogatás, jármű applikációs feladatok elvégzése

Elvárások:

•    Villamosmérnök végzettség
•    Német nyelvismeret írásban és szóban
•    Legalább 2 éves szakirányú tapasztalat
•    Jártasság beágyazott rendszerekben és szenzortechnikában
•    Járműves szakmai érdeklődés
•    Önálló és csapatban történő munkavégezés
•    Rugalmasság
•    Pontos, hatékony munkavégzés

Előny:

•    Angol nyelvtudás
•    Solid Edge ismeret

Munkavégzés helye:

•    Szombathely

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas