www.cvonline.hu

VILLAMOSMÉRNÖK (6150)

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul beszélő pályázók jelentkezését várjuk fóti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:
Villamosmérnök

Elektromos kapcsolószekrények tervezéséhez, és/vagy a teljes projektben való közreműködéshez keresünk elhivatott pályázókat világszínvonalú; folyamatosan fejlődő/bővülő mérnökcsapatba.

Elvárások:
•Villamosmérnöki végzettség (BsC, MsC)
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•CAD, vagy más tervezőrendszer ismerete
•Ipari tapasztalat karbantartási vagy gyártási területen (min. 2 év)
•Kiváló csapatjátékos, jó kommunikációs és együttműködő készség
•Pontos, precíz munkavégzés – a határidők tartása mellett
•Struktúrált, mérnöki gondolkodásmód

Előny:
•Bently Nevada vagy egyéb OC termék üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
•Fót

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Fax: 061/279-0625
Telefon: 061/ 279-0624
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Villamosmérnök”

Egyéb hasonló állások Önnek
Digital Telesales Associate

Trenkwalder Kft

Nemzetközi piacon élen járó, elektronikai termé...
Budapest

Megváltozott munkaképességű munkatárs

Multinacionális partnerünk esélyegyenlőségi pro...
Budapest

HR Business Partner - Near Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Your tasks will be: Managing the rec...
Komárom-Esztergom, Tatabánya