www.cvonline.hu

VILLAMOSMÉRNÖK (6150)

  • A hirdetés 819 napja lejárt

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul beszélő pályázók jelentkezését várjuk fóti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:
Villamosmérnök

Elektromos kapcsolószekrények tervezéséhez, és/vagy a teljes projektben való közreműködéshez keresünk elhivatott pályázókat világszínvonalú; folyamatosan fejlődő/bővülő mérnökcsapatba.

Elvárások:
•Villamosmérnöki végzettség (BsC, MsC)
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•CAD, vagy más tervezőrendszer ismerete
•Ipari tapasztalat karbantartási vagy gyártási területen (min. 2 év)
•Kiváló csapatjátékos, jó kommunikációs és együttműködő készség
•Pontos, precíz munkavégzés – a határidők tartása mellett
•Struktúrált, mérnöki gondolkodásmód

Előny:
•Bently Nevada vagy egyéb OC termék üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
•Fót

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: Link megjelenítése
Fax: 061/279-0625
Telefon: 061/ 279-0624
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Villamosmérnök”

Egyéb hasonló állások Önnek
Global Incident and Request Lead

DIAGEO Üzletviteli Szolgáltatások Kft.

Global Incident and Request Lead   Diageo is th...
Budapest, Pest

Követeléskezelő

Retroaktív Kft

Sikeresen működő, az ország teljes területére...
Budapest, Kispest, Magyarország, Budapest, Pest

Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó ...
Pest