www.cvonline.hu

Villamosmérnök 1-3 év tapasztalattal

Régió: Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 817833
lejárt

Megye:    Pest megye

A pozíció leírása:    Multinacionális vállalati ügyfelünk részére keresünk villamosmérnököket, preferáltan mikroelektronikai, mikrokontroller ismeretekkel.

Feladatkör, felelősségek:    Jelentkezz, ha szívesen vennél részt

• piacvezető hardvertermékek tesztelésében

• külföldi fejlesztői csapattal való kapcsolattartásban

• termékfejlesztéshez kapcsolódó projektekben

• egy nemzetközi vállalat sikereiben

A munkavégzés hetente váltott műszakban történik:

• délelőttös héten 8- 16 óra közötti munkavégzésről van szó

• délutános héten 14 és 22 közötti munkavégzésről van szó

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárásaink a következők:

• villamosmérnöki diploma

• 1-3 éves szakmai tapasztalat, de lelkes, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk

• mikroelektronika, mikrokontroller ismeretek

• Java/C++ tudás

• SQL adatbázis ismerete

• PHP ismerete előnyt jelent

• folyékony angol nyelvtudás

Nyelvtudás:    Folyékony angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt

A megbízó cég profilja:    Megbízónk Magyarország egyik legrégebbi külföldi befektetője. Az 1996-ban hazánkba telepített, s az óta folyamatosan bővülő gyáregység a fővárostól mindössze 25 percre található. Az itt gyártott berendezések nagyvállalatok adattárolási problémáira nyújtanak gyors és biztonságos megoldást az európai, amerikai és távol-keleti piacokon.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest