www.cvonline.hu

Villamosmérnök – T&I területvezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

 A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Hogy erősítsünk T&I csapatunkat a Vision Care Business Group területén belül, Magyarországon, mátészalkai telephelyünkre keresünk egy főt, az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • a Világ számos pontján található Zeiss vállalatok műszaki erőforrásaiban felmerült prob-lémák szervízelési tevékenységének irányítása, szakmai és operatív támogatása (beazo-nosítástól a validálásig). Ezen belül:
  • szerviz szolgáltatások megszervezése az anyavállalat közreműködésével
  • hibaelhárítások, karbantartások megtervezése, szakmai támogatása
  • szükség esetén részvétel gépek üzembe helyezésében, javításában (külföldön)
  • igény szerint távsegítség nyújtása külföldi kollégáink részére
  • mindezek precíz dokumentációja
  • BOM listák karbantartása, a szerviz biztonsághoz szükséges anyagok, alkatrészek meg-határozása, folyamatos biztosítása
  • a helyi mérnökök és szervíztechnikusok képzésének támogatása
  • folyamatos kapcsolattartás leányvállalatainkkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki szakon szerzett végzettség (automatizálási / folyamatirányítási szakirány előnyt jelent)
  • Termelő vállalatnál szerzett, min. 3-5 éves szakirányú munkatapasztalat
  • Erősáramú berendezések, a automatizált és PLC vezérelt rendszerek tervezésében, programozásában (SPS, Siemens TIA-Portal) és szervizelésében szerzett tapasztalat (főként Siemens, Allen Bradley)
  • Kapcsolási rajzok módosításában szerzett gyakorlat (E-Plan gyakorlat)
  • Biztonságtechnikai ismeretek
  • Erős, kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás (+ német nyelvtudás előnyt jelent)
  • B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat, vízumképesség
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód, innovatív megközelítés
  • Önálló munkavégzés képessége, megbízhatóság, magabiztosság
  • Jó kommunikáció készség, csapatszellem, rugalmas hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem – kiemelt bérezéssel
  • Béren kívüli juttatások
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes feladatkör
  • Motivált, támogató csapat és multinacionális vállalati légkör
  • Karrierépítési lehetőség a Zeiss Group divízióin belül

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online.
Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Munkavégzés helye Mátészalka
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika, Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Mátészalka