www.cvonline.hu

Villamosmérnök – Írország JO-1408-292234

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Világszinten vezető technológiát alkalmazó, nemzetközi kontaktlencse gyártó partnercégünkhöz keresünk 33 gyártósorral rendelkező gyárba legalább öt éves tapasztalattal rendelkező, angolul beszélő mérnököt az alábbi pozícióba:

Fröccsöntő mérnök - Írországba

Kiváló fejlődési lehetőség, nemzetközi karrier, modern technológia, dinamikus, inspiráló környezet, folyamatos fejlesztési projektek, innováció várja az új kollégát relokációs támogatással, valamint versenyképes fizetéssel és juttatási csomaggal

Feladatok:

  • Fröccsöntő berendezések és folyamatok tervezése, fejlesztése és installációja
  • A fröccsöntő berendezések céges specifikációknak való megfelelésének biztosítása, a költségek és az időbeosztás figyelembe vételével
  • A fröccsöntő gépekkel, rendszerekkel és folyamatokkal kapcsolatos hibák feltárása, problémák megoldása
  • A folyamat technikusok technikai felkészültségének fejlesztésében való részvétel
  • Folyamat átalakításokban aktív részvétel, esetenként az átlakítási folyamat vezetése
  • A projektek megfelelő riportolása
  • Kereszt-funkcionális csapatokban való aktív részvétel annak érdekében, hogy az NPI vagy R&D projektek megfelelő időben és hatékonysággal haladjanak

Elvárások:

  • Műanyagipari vagy gépészmérnök végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat műanyag fröccsöntő mérnökként, technológusként
  • Fejlesztési projektekben való tapasztalat
  • Új termék bevezetésben, termékmódosítási projektekben szerzett tapasztalat
  • Legalább erős, középfokú angol nyelvtudás – a munkavégzés nyelve angol
  • Kiváló együttműködési készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Multikulturális környezethez való alkalmazkodás
  • Költözési hajlandóság
  • Professzionális munkához való hozzáállás

Amit Megbízónk kínál:

  • Professzionális, modern gyártási technológia
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos innováció, új projektek
  • Nyugat-európai szintű juttatási csomag
  • Relokációs támogatás (költözéshez, lakás bérléshez)
  • Multinacionális mérnöki csapat

Amennyiben a pozíció felkelkeltette érdeklődését, várjuk angol nyelvű önéletrajzát!

Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol