www.cvonline.hu

villamosipari technikus, elektronikai műszerész

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1047726

Multinacionális vegyipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat sajóbábonyi munkahelyre!
Feladatok:

  • folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek vagy automatizált berendezések összeszerelése, építése, beüzemelése, üzemeltetése, karbantartása, felmerülő üzemzavarok meghatározása és elhárítása.
  • Különböző fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötése.

Elvárások:
  • villamosipari technikus, automatizálási technikus vagy elektronikai műszerész végzettség
  • segítség nyújtása folyamatszabályozási és irányítástechnikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében, üzembe helyezésében, kezelésében és karbantartásában, az elvégzett muka dokumentálásában,
  • termelő cégnél karbantartóként, meghibásodások javításában szerzett tapasztalat
  • többműszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Előnyök:
  • PLC vagy mikrovezérlő programozás előnyt jelent.

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük küldje el a fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Sajóbábony