www.cvonline.hu

Villamosipari műszaki előkészítő

  • A hirdetés 412 napja lejárt

 Polgári Építőipari, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki problémák feltárása, tisztázása a rendelkezésre álló villamosipari kiviteli tervek alapján
  • Ajánlatok összeállítása a megrendelők részére, műszaki egyeztetés, igények felmérése
  • Alvállalkozók árajánlatainak bekérése, kiértékelése
  • Tárgyalások műszaki támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Irodai szoftverek ismerete (Office)
  • Költségvetés készítő programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kivitelezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Stabilitás
  • Szakmai fejlődés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk vagy személyesen 3860 Encs, Szegilongi út 2. szám alatt ( Gibárti út)  működő központi irodába.

Telefonos elérhetőség: 70-388-1858 Ferenczi Béla

Munkavégzés helye:  Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő