www.cvonline.hu

Villamoshálózat szerelő II. (Sárbogárd)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Sárbogárd, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Villamoshálózat szerelő II.

Helység
Sárbogárd
Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • az érvényben lévő technológiai és karbantartási utasítások, valamint a berendezések műszaki dokumentációi alapján az energiaellátási művezető utasítására önállóan végzi a villanyszereléssel kapcsolatos munkákat
  • a szakasz működési területén térvilágítási, váltófűtési, energiaellátási hibaelhárítási, karbantartási tevékenységet végez
  • elvégzi a váltófűtési rendszer üzemképes állapotra felkészítését a téli forgalmi időszakra
  • készenlétes szolgálatot lát el
  • megrendelés esetén szakfelügyeletet ad
  • végzi a kisfeszültségű berendezések feszültségmentesítését

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség, villanyszerelő szakma
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • villamosipari érettségi és/vagy technikusi végzettség vagy
  • több szakirányú (villamosipari) szakmunkás bizonyítvány
  • B kat. jogosítvány

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafetéria
  • utazási kedvezmény

2017.12.12.

Bővebb felvilágosítást ad
Szokolainé Horváth Tünde 1/515-2355 / 05/23-55

Várjuk jelentkezését!

Helyek Sárbogárd
Fejér
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű