www.cvonline.hu

Villamoshálózat felmérő (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
villamoshálózat felmérő

Helység Budapest
Terület Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája Határozatlan idejű
Munkaidő Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • villamos berendezések szabványszerűségi és érintésvédelmi felülvizsgálata, a hatáskörébe tartozó térvilágítási berendezések világítástechnikai felülvizsgálata
  • végzi az érvényben lévő szabványoknak megfelelő gyakorisággal és tartalommal a kisfeszültségű villamos berendezések érintésvédelmének időszakos felülvizsgálatát és szerelői ellenőrzését

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (szakmunkás-szakiskolai) (villámvédelmi felülvizsgáló, erősáramú berendezések felülvizsgálója, érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés)
  • orvosi alkalmasság

Bővebb felvilágosítást ad Schmidtka Lászlóné 1/511-4512 / 01/45-12

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű