www.cvonline.hu

VILLAMOS VEZÉRLÉS TERVEZŐMÉRNÖK

  • Company_icon Mobilia-Artica Kft
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Research Institute Hungary Kft.

Régi álmod, hogy az autóiparban dolgozz?

Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel?
Nincs elég kihívás az életedben? Nem tudod valóra váltani az álmaid?

Ez a kihívás neked szól! - készen állsz?

Gyere gyárat építeni!

Az autódiagnosztikai rendszereket fejlesztő és bérbeadó APi – Automotive Process Institute GMBh magyarországi leányvállalata részére keres célgép építési területre villamos vezérlés tervezőmérnököt.

Az APi által fejlesztett, legmodernebb technológiákra épülő, érintésmentes diagnosztikai robotok már egy rövid méréssel pontos dokumentációt állítanak össze az autó olajszintjéről, a fékek és a karosszéria állapotáról, s a lakk esetleges károsodásairól. Az APi GMBh és a Mobilia-Artica kft ÚJ INDULÓ GYÁREGYSÉGÉHEZ – villamos vezérlés tervezőmérnököt.

FŐBB FELADATOK MUNKÁK:

  • A villamos tervező feladata, a mechanikai tervezőkkel és a szoftver tervezőkkel együttműködve a célgép vezérlésének megtervezése hardver oldalról
  • Mechanikus hajtás, security, érzékelők, szenzorok egyéb vezérelt eszközök összefűzése
  • Gyártási dokumentáció  készítése
  • Gyártás támogatása, tervek frissítése megvalósulás szerint
  • A vezérlés tesztelésének/tesztkörnyezetének  megtervezése
  • PLC vezérlésű gépek villamos vezérlő rendszerének hardverének tervezése
  • munkavégzés külföldön, rövid idejű, helyszíni telepítés vezetés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • A vonatkozó erősáramú és gyengeáramú szabványok ismerete
  • Célgép építési tapasztalat
  • Eplan ismeret és gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó prezentációs készség
  • ipari automatizálásban  való jártasság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Beckhoff PLC rendszer ismerete
  • Célgép üzemeltetési tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Egy újonnan induló gyár teljes felépítésében való “oszlopos tagkénti” részvételi lehetőség
  • Napi szintű szakmai kihívások, hatalmas fejlődési lehetőség
  • Kreatív csapat, válogatott szakemberek
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • A kihívásokkal egyenértékű bérezés

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű