Energetikai területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat

Villamos üzemvezető
(HF 11-7647)

pozícióba.

Feladatok

  • Erősáramú rendszerek üzemeltetésén keresztül, a villamos- és irányítástechnikai üzem vezetése,
  • Beosztotti csapat munkájának irányítása,
  • Szabályozások, utasítások, nyilvántartások előkészítése kiadásra, aktualizálása,
  • Karbantartások előkészítése, irányítása, koordinálása, ellenőrzése,
  • Karbantartási, hibaelhárítási feladatok teljesítése, a feladatok koordinálása, szükséges erőforrások biztosítása költségkeret optimális felhasználásával,
  • Kapcsolattartás partnerekkel, területi áramszolgáltatóval és az engedélyező szakhatóságokkal.

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség,
  • Erősáramú és védelmi rendszerekben való jártasság.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje aHF 11-7647"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése