www.cvonline.hu
Villamos tesztmérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.12.08.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1243657

Nagy szakmai múltú, multinacionális partnerünk számára keresünk angolul legalább középfokon beszélő tesztmérnököket, akik szívesen vennének részt hosszú távú, elektromos hajtásrendszerekkel kapcsolatos, kutatás-fejlesztési projektekben.

Feladatok:

  • Elektromos járművek meghajtó rendszereinek és elektromos alkatrészeinek vizsgálata és működésük tesztelése
  • Rendszer komponensek tesztelése
  • Aktív részvétel a különféle elektronikai és mechanikai tesztek meghatározásában, ezáltal a tesztelési kultúra kialakításában
  • Szükség esetén rövidebb teszt szoftverek fejlesztése
  • A tesztek eredményeinek kiértékelése és riportálása a projecten dolgozók számára
  • Szoftver- és hardverimplementáció és rendszerintegráció támogatása

Elvárások:

  • Releváns mérnöki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség)
  • Hajtásrendszerek (inverterek, elektromos motorok, akkumulátorok) tesztelésében, üzemeltetésében és installációjában szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes, magabiztos angol és magyar nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Innovatív gondolkodásmód

Amit nyújtunk:

  • Aktív részvétel egy hosszú távú fejlesztői projektben
  • Start-uphoz hasonló részleg- kisebb csapat, folyamatos együttműködés az innovatívan gondolkodó kollégákkal
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Angol nyelvhasználati lehetőség - kapcsolattartás a nemzetközi csapattal
  • Merészebb villamosmérnöki ötletek megvalósulásának lehetősége

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.