Biztos háttérrel rendelkező vállalat számára keresünk munkatársat

VILLAMOS TESZTMÉRNÖK

(HF 11-7679)

munkakörbe.

Feladat

  • A hibás félkész- és késztermékek elektronikai hibáinak vizsgálata,
  • A bevizsgálás eredményeinek dokumentálása,
  • A gyártásban dolgozók oktatása a gyártási hibák számának csökkentése érdekében,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 fényképes magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a HF 11-7679 referenciaszám

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése