www.cvonline.hu
Villamos tervezőmérnök/Konstruktőr
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1087161
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Partnercégünk nemzetözi vállalat, mely célgépek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik autóipari partnerei számára.
Csapatukba keresünk most bővülés miatt új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Feladatok:
- gyártóipari gépek és berendezések vezérléséhez tartozó elektromos tervek elkészítése
- beépítendő elektromos alkatrészek kiválasztása
- PLC programozás
- kapcsolattartás a német fejlesztőmérnökökkel
- kísérődokumentációk készítése a kész gépekhez
- üzembe helyezés a vevőnél

Követelmények
Elvárások:

- felsőfokú mérnöki végzettség
- villamos tervezésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
- Bosch-Rexroth és Siemens PLC-k programozásában szerzett tapasztalat
- német és/vagy angol nyelv minimum dokumentációs-szintű ismerete

A munkavégzés helye: Eger