www.cvonline.hu

Villamos Tervezőmérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.27.
Hirdetés azonosító: 913259
lejárt

Saját területén piacvezető elektronikai gyártó számára keresünk tapasztalt villamos tervezőmérnököt budapesti munkavégzésre. Megbízónk autóipari elektronikákat gyártó multinacionális vállalat, aki bővülő csapatába keres elektronikai tervezésben jártas, stabil angol nyelvtudással rendelkező villamosmérnököt.

A vállalat versenyképes fizetést, vállalati autót, külföldi betanulást és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

A Villamos Tervezőmérnök legfontosabb feladatai:

Gyártógépek, összeszerelő sorok (vezérlőegységek, gyengeáramú rendszerek) tervezése elektronikai oldalról
• Projekt-specifikus kockázat elemzések készítése, biztonság-technikai javaslatok
Műszaki igények specifikációja
• Villamos tervezés, valamint a vezérlőszekrények végső dokumentációjának elkészítése és kezelése
Projekt menedzselése a tervezéstől a legyártáson át az üzembehelyezésig (és átadásig)
• Beszállítók rendszerintegrálása és koordinálása
Kapcsolattartás belföldi és külföldi vevőkkel

Legfontosabb elvárások a jelentkezőkkell szemben:
Villmosmérnök vagy Mechatronikai mérnöki végzettség
• Vezérlőszekrények, gyengeáramú rendszerek tervezésében és bekötésében szerzett tapasztalat
• Ipari automatizálásban használt vezérlőegységek ismerete
• Villamos tervező programok ismerete (EPLAN ismerete előny)
• Folyékony angol nyelvtudás (német előny)
Projekt-szemlélet
• Kiváló kommunikációs készség
• Magas utazási hajlandóság

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.