www.cvonline.hu

Villamos tervezőmérnök

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.04.
Hirdetés azonosító: 912653

Multinacionális gyártó partnerünk kutató-fejlesztő csapatába Villamos tervezőmérnököt keresünk.

Feladatok:

Részvétel a termékfejlesztésben, szerkesztési dokumentáció készítése
Prototípusgyártás irányítása
Részvétel az üzletág termékeinek későbbi fejlesztésében
Hozzájárulás a minőségbiztosítási rendszer hatékony működtetéséhez
Társosztályokkal való megbeszélések szervezése a legfontosabb mérnöki változások bemutatása céljából
Társosztályok támogatása (beszerzés, minőségügy, gyártás, termelés, fater sales)
A marketing és az értékesítési részleg támogatása műszaki kérdésekben
Koncepciótervezése és ötletek kidolgozása új termékek kifejlesztéséhez
Költésgcsökkentő programokban való részvétel

Elvárások:

Villamosmérnök végzettség
Min. 2 év tervezési tapasztalat
3D tervezőszoftver ismerete (Solid Edge, Inventor, Pro Engineer stb.)
Valamilyen válallatirányatási rendszer (SAP ismerete előny)Angol nyelvtudás
Talpraesettség, proaktivitás, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján