www.cvonline.hu

Villamos tervezőmérnök

  • A hirdetés 815 napja lejárt

Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />

Multinacionális gyártó partnerünk stabil nagyvállalat, több magyarországi telephellyel. Növekvő feladataik ellátására keressük a fejlesztési csapat új tagját.

VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Terméktervezés és a kapcsolódó technológiai dokumentációk kidolgozása, gyártástámogatási feladatok
A technológiai próbák megtervezése, ütemezése
A termelés és a minőségügy támogatása az új termék gyártásakor, gyártósorra vonatkozó eljárások és munkautasítások betartása
A termelés hatékonysági projektek szakirányú támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Szakirányú tervezői, termékfejlesztési tapasztalat
Villamosmérnöki végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Villamos tervezői programok ismerete (pl. E-plan, Cad, 3D-s)
Folyamat szemlélet
Jó elemző és problémamegoldó képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest vagy Miskolc

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1126 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Budapest
Pest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő