www.cvonline.hu

VILLAMOS TERVEZŐ

  • A hirdetés 1182 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő szombathelyi partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyengeáramú tervdokumentációk készítésében való részvétel.
  • Rajzok, rendszerleírások készítése a tervező irányításával.
  • Dokumentációk előkészítése, sokszorosítása.
  • Tender anyagok összeállítása.
  • Feladatainak végrehajtása során aktív, szakszerű, önálló munkavégzés, állandó kapcsolat a munkatársakkal, vezetőkkel, alvállalkozókkal és az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • AUTOCAD ismerete

Munkavégzés helye:

Szombathely

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Trummer Személyzeti Szolgáltató Kft.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő