www.cvonline.hu

Villamos Tervező Mérnök

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég keres, lendületes, motivált, proaktív

munkatársat, azonnali belépéssel, teljes munkaidős foglalkoztatással.

A pozíció bemutatása, feladatok:

Orvosi eszközök gyártása közben használt egyedi ellenőrző készülékeinek, műszereinek:

  • Orvosi RF kontroller fejlesztés irányítása
  • Fejlesztési koncepciójának megalkotása
  • Prototípusok és végleges berendezése fejlesztése, tervezése
  • Prototípus építése
  • Dokumentálása
  • Orvostechnikai eszköznek minősülő eszközök minősítésének, engedélyeztetésének (USA, EU, Magyarország) irányítása
  • Verifikációs, validációs eljárások kidolgozás, dokumentálása, végrehajtása
  • Orvostechnikai eszközök rendszerszintű tesztelése
  • Végleges tervek alapján teszt berendezések, műszerek önálló megépítése, alvállalkozók eseti bevonásával,  a teljes megvalósítás kézben tartása, időterv alapján
  • Teszt eljárások, és egyedi fejlesztésű ellenőrző berendezések, mérőműszerek verifikálása, validálása

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (gyenge áramú végzettség, automatikai, digitális technikai ismeretek, mikrokontrollerek, mérőeszközök ismerete)
  • PCB/ NYÁK tervezési ismeretek, gyakorlat
  • Minimum 3-4 éves szakmai gyakorlati tervezésben, megvalósításban
  • Aktív, kommunikáció szintű angol nyelvismeret
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeretek
  • Referencia munka megnevezése, bemutatása szükséges (személyes bemutatás, funkció, működés bemutása)

Előnyt jelent:

  • ISO 13 485/ FDA 21 CFR 820  szabvány ismeret
  • Orvostechnikai tapasztalat
  • Tervezési projekt irányítási tapasztalat
  • Gépész ismeretek (műszer ház tervezése, műszerhez szükséges gépészeti elemek tervezése)
  • Solid Works 3D tervező szoftver ismerete
  • RF technológia ismeret
  • Gyengeáramú eszközök minősítése, ANSI/AAMI/IEC 60601-2-2:2006 szabvány ismerete
  • Szoftverfejlesztési, szoftver validációs / dokumentációs ismeretek
  • Hardware közeli / magasabb szintű  programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Béren kívüli juttatások
  • Cafetéria juttatás

Kizárólag fényképes önéletrajzzal, a követelményeknek megfelelők jelentkezését várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével, a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő