www.cvonline.hu

Villamos tervező mérnök

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

Önkormányzati tulajdonú gazdasági társaság pályázatot hirdet

villamos tervező mérnök

munkakör betöltésére

Munkakör:

  • villamos tervező mérnök (főiskolai vagy egyetemi végzettség)

Feladatok:

  • Felmérési -, tanulmány -, engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció készítése, a fejlesztéshez szükséges engedélyezési eljárások, közműegyeztetések szervezése, lebonyolítása, dokumentálása
  • Tervezői művezetés
  • Városfejlesztési és városüzemeltetési feladatokban való aktív részvétel, kapcsolattartás a városi főépítésszel, a pályázatíró, projektfejlesztő, projektmenedzsment munkatársakkal

Elvárások:

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat
  • Tervezői jogosultság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Tervezői költségvetés készítési gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Juttatás: bruttó 250-300 000 Ft munkabér, költségtérítés, céges telefon, szakemberkeretes lakás (igény esetén)

Munkavégzés helye: Kazincbarcika

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő