www.cvonline.hu

Villamos termékmérnök

  • A hirdetés 1162 napja lejárt

Amennyiben szívesen csatlakozna egy skandináv tulajdonú, szakterületén piacvezető nemzetközi vállalatcsoport villamosmérnöki csapatához, akkor jelentkezzen

munkakörbe.

Megbízónk a fenntartható fejlődés elkötelezettje, kutató-fejlesztő központja 2007-ben létesült hazánkban. Ha szeretne egy magas technológiai színvonalú, a valódi felhasználói igényeket termékké formáló vállalat munkatársa lenni, küldje el jelentkezését hozzánk még ma!

Feladatok:

  • Új termékek és komponensek tervezése és bevezetése
  • Új és meglévő termékekkel kapcsolatos dokumentació (BOM, SAP, rajzok, design, anyagok)
  • A termékekkel kapcsolatos tesztek és a szükséges labormérések specifikálása, mérések kiértékelése
  • A termékkel kapcsolatos dokumentáció átadása a gyártómérnököknek, globálisan
  • Beszerzési osztály támogatása új beszállítók kiválasztásában
  • Hibaelemzés a meghibásodott termékeken, újító javaslatok kidolgozása, szükség esetén próbagyártások megszervezése, prototipusok készítése
  • Részvétel termékek költség optimalizációs vagy portfolio bővítési projektjeiben
  • Külső auditok szakmai támogatása

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök diploma
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 2-3 év gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kreativitás, proaktivitás, prezentációs készség
  • Projektszemlélet

  További előnyt jelent:

  • Villamos hajtások szakirány
  • Valamilyen motortervező program ismerete
  • SAP és Lotus Notes ismerete

Amit megbízónk kínál:

  • Emberközpontú cégkultúra, nemzetközi munkakörnyezet
  • A legmagasabb szintű technológia
  • Kihívással teli mindennapok
  • Önmegvalósításra való lehetőség
  • K+F projektekben való részvétel
  • Tudásmegosztás- Belső akadémiai képzés

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A jelentkezéseket a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő