www.cvonline.hu

VILLAMOS-RENDSZER VEZETŐ

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Multinacionális élelmiszeripari vállalkozás

VILLAMOS-RENDSZER VEZETŐT

keres

Feladatok:

  • az üzem teljes villamossági rendszerének felügyelete,
  • a villamos rendszer folyamatos felülvizsgálata, optimalizálására javaslatok kidolgozása,
  • energiahatékonysági javaslatok megfogalmazása,
  • a gyártás során jelentkező hibákra történő felkészülés (műszaki összetevők, humánerőforrás)
  • a gyártási időszakban a folyamatos üzemelés biztosítása,
  • preventív karbantartások, javítások ütemezése, időben történő elvégzése,
  • a gyártás során jelentkező hibákra történő felkészülés (műszaki összetevők, humánerőforrás),
  • a gyártási időszakban a folyamatos termelés biztosítása,
  • a meghibásodásokból eredő leállások, veszteségek minimalizálása,
  • a villamos rendszert működtető, felügyelő beosztottak irányítása, tevékenységük, beosztásuk tervezése,
  • kapcsolattartás az anyavállalattal,
  • riportálás a vezetőség felé,
  • a villamos rendszer működtetéséhez szükséges alkatrész raktárkészlet optimalizálása.

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség,
  • 3-5 éves, villamossági rendszerek működtetése területén szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • utazási hajlandóság (anyavállalattal való kapcsolattartás),
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség,
  • vezetői kompetenciák,
  • nyitottság az újdonságok irányába,
  • kiemelkedő teherbírás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalatok,
  • a meghirdetett termelési területtel releváns szakmai tapasztalat,
  • vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • magasfeszültségű hálózatok ismerete,
  • Lean ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, biztos, fejlődő, multinacionális cégháttér.

Amennyiben Ön szereti a felelősségteljes, kihívásokat sem nélkülöző feladatokat, szakmai fejlődési lehetőségeket, fényképes jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol