www.cvonline.hu

Villamos-műszeres karbantartó

  • A hirdetés 955 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Vecsési Fölgázszállító Üzeme munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Vecsés

Feladatok:

  • A földgázszállítás folyamatosságának biztosítása érdekében a technológiai rendszerek, berendezések villamos-, műszer- és irányítástechnikai szakágban felmerülő karbantartási, hibaelhárítási és javítási feladatainak ellátása.

 A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú erősáramú szakképzettség (villanyszerelő).
  • 3 éves szakmai gyakorlat.
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Outlook ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.
Előnyt jelent:
  • Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. március 07.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő