www.cvonline.hu

Villamos konstruktőr

Régió:

Pest
Budapest
Miskolc

Robert Bosch Power Tool Kft. (Miskolc)
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.07.
lejárt

2014_PT_konst

Feladatok:

  • Kéziszerszámok és villamos motorok gyártásához szükséges termelő berendezések tervezése
  • Berendezések villamos kivitelezési munkáinak előkészítése, műszaki ellenőrzése
  • Berendezések fejlesztési feladatainak elvégzése
  • Műszaki dokumentációk és tervek naprakészen tartása

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • PLC programozási tapasztalat
  • Villamos tervezési tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás (német előnyt jelent)

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Régió
Pest
Budapest
Miskolc
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Mérnök / Műszaki, Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat
2 év