www.cvonline.hu

Villamos konstruktőr

  • A hirdetés 1261 napja lejárt

Az Eastjob a világ vezető multinacionális partnercége számára keres munkatársat

pozícióra Borsod megyei munkavégzésre. A pozícióban elvárás a szakmai felkészültség, project management tapasztalat és kiváló angol nyelvtudás.

Az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég  immár hetedik éve segíti partnereit professzionális HR szolgáltatásaival. Partnereinket mind a  megfelelő szakember megtalálásában és kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában magas színvonalon, rugalmasan és hatékonyan támogatjuk.  Munkánk színvonalára garanciát a tanácsadóink szakmai felkészültsége, hozzáállása jelenti.

A villamos konstruktőr pozícióban a feladatok:

  • Kéziszerszámok gyártásához szükséges termelő berendezések tervezése
  • Berendezések villamos kivitelezési munkáinak előkészítése, műszaki ellenőrzése
  • Berendezések fejlesztési feladatainak elvégzése
  • Műszaki dokumentációk és tervek naprakészen tartása

A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • PLC programozási tapasztalat
  • Villamos tervezési tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő