www.cvonline.hu

Villamos karbantartó

  • A hirdetés 650 napja lejárt

A Sematic Group a világ egyik vezető beszállítója a felvonó alkatrészek területén. Tevékenységeink magukban foglalják az automata felvonóajtók, komplett felvonók, alrendszerek és elemek, valamint fülkék, fülkecsomagok és bejáratok gyártását és forgalmazását.

Link megjelenítése

 Dinamikusan fejlődő cégünk keres elhívatott, gyakorlatias és eredményorientált jelölteket

a következő pozícióba

Feladatok:

  • Létesítmény karbantartás éves ütemtervének nyomon követése
  • Gyártó és termelőgépek tervszerű karbantartása,
  • Váratlan meghibásodások javítása, üzemzavar elhárítás
  • Karbantartói munkák dokumentálása
  • A karbantartási és javítási munkák anyag-, és alkatrészszükségletének, összeírása, rendelések elindítása, nyomon követése

Elvárás:

  • Középfokú szakirányú villamos képzettség
  • Min. 5 év gyakorlat (multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Megbízható személyiség
  • Precíz, önálló munkavégzés, teherbíró képesség
  • Alapszintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret
  • Villamos alállomás kezelő szakképzettség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás

Munkakezdés:

Azonnal

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el hozzánk.

Sematic Hungária Kft., Nyíregyháza, Debreceni út 273.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő