www.cvonline.hu

Villamos karbantartó

  • A hirdetés 728 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Dinamikusan fejlődő, német tulajdonú Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba jelöltet:

Pozíció leírása:

Elektromos-, elektronikus-, pneumatikus- és hidraulikus megelőző karbantartások elvégzése;
Gépek, robotok állagmegóvó karbantartása, szükség szerinti javítása;
A rendelkezésre álló gépek folyamatos kihasználtságának biztosítása;
Javítások és ellenőrzések elvégzése megelőző karbantartás keretében;
Alkatrészek ellenőrzése, szükség esetén cseréje, pótalkatrész igények jelzése;
Hibaelhárító javítások elvégzése.

Követelmények:

Szakirányú középfokú végzettség (villamos)
PLC programozási ismeretek
CNC megmunkáló gépek javításában szerzett gyakorlat
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

SAP PM és MM modul ismerete
Hidraulika és pneumatika ismeretek

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Izgalmas, motiváló környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Utazási költségtérítés

Ideális pályázó:

Megbízható
Önálló munkavégzésre képes

Helyek Mór
Veszprém
Veszprém
Tatabánya
Kategória Energetika / Villamosság