www.cvonline.hu

Villamos karbantartó

  • A hirdetés 833 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indította el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett. Az új beruházás üzemeltetéséhez keresünk megbízható, ambiciózus munkatársat az alábbi pozíciókba:

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Feladatok:

  • Gyártó berendezések villamos részeinek karbantartása és javítása
  • Folyamatos üzemvitel biztosítása, váratlan hibák javítása
  • Munkák elvégzésének dokumentálása

Elvárások:

  • Villamos műszerész végzettség vagy
  • Gyengeáramú vezérlések iránt érdeklődő, villamos ipari szakképesítéssel rendelkező szakmunkás vagy technikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • PLC Siemens S7 és S5 programok ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria juttatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Támogatott munkahelyi meleg étkezés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével az alábbi email címre kérjük küldeni.

Poppe + Potthoff Hungária Kft.  8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő