www.cvonline.hu

Villamos karbantartó

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

A Busch Hungária Kft. a németországi BPW csoport magyarországi leányvállalata. A haszongép-járműipar számára világszínvonalú, gömbgrafitos öntvények gyártására szakosodott. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Elvárások:

  • Szakirányú erősáramú végzettség.
  • Karbantartói munkakörben szerzett gyakorlat.
  • Gyakorlat hajtásvezérlések javításában.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Megbízhatóság, precizitás; terhelhetőség.
  • Megszakítás nélküli több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • PLC ismeretek
  • tapasztalat melegüzemi gépek karbantartásában

Munkaköri feladatok:

A Busch-Hungária Kft. területén lévő gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök maximális rendelkezésre állásának biztosítása villamos javítási feladatok végrehajtásával.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő