www.cvonline.hu

VILLAMOS KARBANTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1079984

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A gyártóberendezések villamos karbantartása
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartási feladatok ellátása
  • PLC programozás, PLC vezérlésű gépek hibajavítása
  • CNC megmunkáló központok karbantartási, hibaelhárítási feladatai
  • Egyéb megelőző és tervezett villamos karbantartási feladatok ellátás

Elvárások

  • Erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • Sinumeric 840 D CNC vezérlés ismerete
  • Gyakorlat PLC programozásban (Siemens S7)
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Megbízónk stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosít és vonzó juttatási csomagot kínál
  • Vversenyképes alapbér, 13. havi fizetés, cafeteria, műszakpótlék, teljesítmény alapú mozgóbér
  • Önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, utazási támogatás

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOS KARBANTARTÓ, Székesfehérvár környéke