www.cvonline.hu

Villamos Karbantartó

  • A hirdetés 403 napja lejárt

ÁLLÁST KERES? VÁLTANI SZERETNE? LEGYEN CSAPATUNK TAGJA!

A Tisza Automotive Kft.

a régió dinamikusan fejlődő 100 %-ban magyar tulajdonban lévő autóipari és más műszaki termék gyártója és szállítója. Termékeinket modern fröccsöntési és extrúziós fúvási technológiával állítjuk elő.

Büszkék vagyunk arra, hogy a régió több száz munkavállalójának tudunk hivatalosan bejelentett, hosszú távú stabil munkahelyet biztosítani.

pozícióra keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • A tervszerű karbantartási feladatok elvégzése a karbantartási tervben meghatározottak szerint
  • A gépek, berendezések folyamatos villamos és mechanikus karbantartása, javítása és ellenőrzése
  • A gépek, berendezések üzemelésének biztosítása és az üzembiztonság növelése
  • A folyamatokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Villamossági ismeretek

Előnyök:

  • Fémipari ismeretek
  • Lakatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Napi 8 órás munkavégzés
  • Stabil gazdasági háttér, hosszú távú munkahely
  • Beiskolázási utalvány
  • Béren kívüli juttatás (kafetéria)
  • Munkába járás költségtérítés
  • Hosszú távú munkahely
  • Stabil céges háttér
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben a munkalehetőségünk felkeltette figyelmét, jelentkezzen fényképes önéletrajza elküldésével a munkakör megjelölésével a lenti e-mail címen, vagy levélben a Tisza Automotive Kft., 3581 Tiszaújváros, Pf: 138. postacímen.

További információ: +36 49/ 887 430-as telefonszámon hétfőtől péntekig 8:00-16:00-ig.

Helyek Tiszaújváros
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő