www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1040230
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
VILLAMOS KARBANTARTÓ

Feladatok:
  • Termelőgépek rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Karbantartási feladatok elvégzése;
  • Fejlesztési, módosítási javaslatok tétele;
  • Karbantartási dokumentációk használata.

Elvárások:
  • Villamos szakirányú szakközépiskolai végzettség;
  • Termelő cégnél szerzett minimum 1 éves gyakorlati karbantartói tapasztalat;
  • Karbantartási és gépészeti rendszerek ismerete.

Előny:
  • Angol nyelv ismerete;
  • PLC S7 ismerete;
  • Autóipari tapasztalat.

Munkavégzés helye: Esztergom

Tech People LÁBLÉC